The Sportsclub scoort een gemiddelde beoordeling van 4,5 uit 5 op basis van 74 beoordelingen

Doe mee met de VES Rowing Challenge!

VES ROWING CHALLENGE545795112c8d2

Sinds donderdag 27 november is The Sportsclub aangesloten bij de VES; de Vereniging van Exclusieve Sportcentra! Dit brengt heel veel leuke voordelen met zich mee voor al onze leden. Meerdere keren per jaar hebben we leuke acties met geweldig prijzen. Maar ook hebben we het VES Paspoort: Jij mag met je pas van The Sportsclub bijvoorbeeld 6x per jaar in een ander sportcentrum trainen! Ga jij op vakantie of een weekendje weg in Nederland? Neem je Sportsclubpasje mee en jij kunt sporten in een centrum dat qua opzet en luxe vergelijkbaar is met jouw eigen vertrouwde centrum.

Een ander leuk voordeel is de VES Rowing Challenge...
Dit jaar doen we voor de 1e keer mee. Wil jij ook meedoen? Er zijn landelijke prijzen te winnen maar ook Sportsclubprijzen. Wat je allemaal kunt winnen wordt volgende week bekend gemaakt. Begin maar vast met roeien!!

Landelijke teamcompetitie
Veertig fitnesscentra die zijn aangesloten bij de Vereniging Exclusieve Sportcentra gaan onderling de strijd aan! Van 1 tot en met 23 december as. worden alle kilometers die er geroeid zijn op twee Concept 2 Indoor Rowers in het sportcentrum bij elkaar opgeteld om te bepalen welk centrum de meeste meters aflegt. De twee geselecteerde Concept2 Rowers worden duidelijk herkenbaar gemaakt.

 

Het centrum dat de meeste meters roeit is de winnaar van de VES Rowing Challenge beker. Dit sportcentrum kan zich natuurlijk een heel jaar lang het fitste centrum van Nederland noemen. Letterlijk iedere meter telt. De display van de Concept2 houdt automatisch iedere meter bij. Je kunt elke maandag en vrijdag op de website www.vesrowingchallenge.nl zien hoe jouw sportcentrum ervoor staat in de landelijke competitie.

Landelijke individuele competitie
Meeroeien met de VES Rowing Challenge doe je niet alleen voor jouw club, maar ook voor jezelf. Via www.vesrowingchallenge.nl kun je een tijd op 1 van de 2 roeimachines reserveren en meeroeien. Eindig je bij de 3 roeiers beste in het individuele klassement? Dan win je een mooie prijs. Ook het individuele klassement  kun je elke maandag en vrijdag tijdens de competitie op deze website bekijken.

Roei mee met de VES Rowing Challenge 2014, word fitter en win!

The Sportsclub challenge
Een nieuw element aan de VES Rowing Challenge is de individuele snelheidswedstrijd over 1000 meter binnen The Sportsclub. Het doel: Wie roeit het snelst deze kilometer? Word jij de winnaar van de club? Hier zijn 4 prijzen te winnen:

  • Mannen onder de 45
  • Mannen boven de 45
  • Vrouwen onder de 45
  • Vrouwen boven de 45

Wil je meedoen? kom gewoon naar de club en je kunt vrijwel meteen beginnen. Wil je zeker zijn dat de roeier voor ej klaar staat? Dan kun je hier reserveren: www.rowingchallenge.eu. Meer weten of de roeichallenge? Informeer bij één van onze fitnessinstructeurs.

Zomerrooster

Van week 29 t/m 34 hanteren wij een zomerrooster

Lees meer

Nieuwe groepslessen

Probeer onze nieuwe groepslessen uit!

Lees meer
Meer nieuws

"Mijn ervaring met de Milon is heel positief omdat dat het intensief is en weinig tijd kost."

Gerda Renkema

"Voldoende aandacht, goede sfeer en deskundige begeleiding."

Abdisalaam

"Vanwege een te hoge bloeddruk en verhoogd cholesterol moest ik kilo’s kwijt en dat is nu bijzonder goed gelukt."

Hendrik van der Klok

"De manier van omgaan met mensen staat jullie te prijzen. Iedereen krijgt veel vitamine A (aandacht)."

Anoniem

"Je kunt jezelf zijn en het personeel is oprecht geïnteresseerd in de klanten. "

Chantal Wouters

"Ik doe de Milon Cirkel nu 2 maanden, voel verandering in mijn lijf qua conditie en spieren. Ik voel me veel fitter en merk het"

Ida Lagendijk

"Ik ben in 8 weken 10 kilo kwijt geraakt. Door de Milon Cirkel en de voedingsbegeleiding."

Benny

"Toen ik mijn doel behaald had voelde ik me een stuk lekkerder in mijn vel en lekker fit."

Anoniem

" Alle medewerkers zijn aardig, de sfeer is heel gemoedelijk en als ik hulp nodig heb dan krijg ik dat."

Anoniem

"The Sportsclub staat voor mij voor sportiviteit, vitaliteit, spontaniteit, gezelligheid en vriendinnentijd"

Nicoline

"Dankzij The Sportsclub voel ik me elke dag topfit. Mede dankzij de geweldige groepslessen!"

Rutger

"Door te sporten bij The Sportsclub voelen wij ons topfit. We believe in fitness! "

Jacco en Joas

"In principe is 2 x Milon Cirkel per 10 dagen voldoende. De Milon Cirkel maakt sporten nóg leuker!"

Nel Aasman

"Bij The Sportsclub is iedereen welkom. Er wordt geen verschil gemaakt in wie, hoe en waarom!"

Iris

"Door de ontspannen sfeer in de club kan ik me goed inspannen en een heerlijk workout doen, elke keer weer."

Anita

"Na elke training zit ik weer vol energie. De trainers zorgen dat ik elke keer alles uit mijn training haal."

Katrina

"Ik had niet zoveel met sporten, maar dankzij The Sportsclub is sporten echt mijn passie geworden."

Yvonne

"Door de instructeurs ka ik veilig sporten met een thuisgevoel. En daar hou ik van!"

Fedde

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.