Waarom sporten bij ons?

Wij willen mensen helpen gezond te leven en wij vinden het belangrijk dat jij daadwerkelijk resultaat behaalt. Het kan zijn dat je wilt afvallen, fitter wilt worden of pijntjes of blessures hebt, wij zorgen dat jij je doel behaald.

Wat je onder ander van ons kunt verwachten:

 

Veel sportscholen hebben zoveel leden dat ze niet meer iedereen de begeleiding kunnen bieden die je nodig hebt. Om te zorgen dat jij altijd de begeleiding krijgt die je nodig hebt, hebben wij een ledenstop. Dit betekent dat we niet altijd nieuwe leden toelaten bij The Sportsclub. Op dit moment hebben we onze ledenstop bijna bereikt.

Waarom niet bij ons sporten?

Wij zijn niet voor overdreven fanatiekelingen, die graag willen laten zien hoeveel gewicht ze kunnen drukken.

Wij zijn niet voor mensen die zo goedkoop mogelijk willen sporten en geen begeleiding daarbij willen.

 

Maak nu kennis met The Sportsclub, de Milon cirkel en alle andere leuke activiteiten via de Gratis Proefweek. Vul je gegevens in en klik op verzenden. Wij nemen vervolgens contact met jou op voor een gratis en vrijblijvende persoonlijke kennismaking. Makkelijker kan niet!

Fit de Zomer door bij The Sportsclub Drachten

Speciaal voor 20 vrouwen uit Drachten e.o, ga Fit de Zomer door bij The Sportsclub Drachten!

Lees meer

Zomerrooster

Lees meer
Meer nieuws

"Ik doe de Milon Cirkel nu 2 maanden, voel verandering in mijn lijf qua conditie en spieren. Ik voel me veel fitter en merk het"

Ida Lagendijk

"The Sportsclub staat voor mij voor sportiviteit, vitaliteit, spontaniteit, gezelligheid en vriendinnentijd"

Nicoline

"Dankzij The Sportsclub voel ik me elke dag topfit. Mede dankzij de geweldige groepslessen!"

Rutger

"Door te sporten bij The Sportsclub voelen wij ons topfit. We believe in fitness! "

Jacco en Joas

"In principe is 2 x Milon Cirkel per 10 dagen voldoende. De Milon Cirkel maakt sporten nóg leuker!"

Nel Aasman

"Bij The Sportsclub is iedereen welkom. Er wordt geen verschil gemaakt in wie, hoe en waarom!"

Iris

"Door de ontspannen sfeer in de club kan ik me goed inspannen en een heerlijk workout doen, elke keer weer."

Anita

"Na elke training zit ik weer vol energie. De trainers zorgen dat ik elke keer alles uit mijn training haal."

Katrina

"Ik had niet zoveel met sporten, maar dankzij The Sportsclub is sporten echt mijn passie geworden."

Yvonne

"Door de instructeurs ka ik veilig sporten met een thuisgevoel. En daar hou ik van!"

Fedde

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.